Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

W dniach 7-9 czerwca 2017 r. odbyła się trzydniowa wycieczka do Zakopanego uczniów z klasy VIB i VIA wraz z wychowawcami B. Sadurą i D. Ciechańską oraz opiekunami K. Mieszczankowską i A. Sarwą. W programie mieliśmy wjazd kolejką na Gubałówkę, przejście na Butorowy Wierch oraz spacer po Białym Dunajcu, gdzie znajdowało się nasze zakwaterowanie.

Drugiego dnia podziwialiśmy piękno Dolilny Kościelisko i Jaskini Mroźnej, zwiedziliśmy Sanktuarium na Krzeptówkach oraz zachwycaliśmy się panoramą Tatr z tarasu widokowego na Wielkiej Skoczni. Wieczór zaś miło spędzaliśmy przy muzyce góralskiej i opowieściach zaproszonych górali. Ostatniego dnia zakończyliśmy nasz pobyt w Zakopanem spacerem po Krupówkach, zaś po drodze zatrzymaliśmy się w Parku Miniatur w Inwałdzie.

 

godo2.png