Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Ogłoszenia

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż:

  1. Administratorem danych osobowych jest Zespół Szkół Samorządowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opocznie.
  2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie:
  • obowiązków prawnych ciążących na administratorze (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)
  • zadań realizowanych w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. e Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)
  • zgody na przetwarzanie danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych
  • umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych)
    Podstawa do przetwarzania danych osobowych zależna jest od rodzaju operacji, jakie wykonywane są na danych osobowych.
  1. Odbiorcami danych osobowych są wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  2. Dane osobowe przechowywane są przez okres niezbędny do realizacji celów wskazanych w punkcie 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa.
  3. Osoba, której dane osobowe przetwarza administrator danych, posiada prawo do (z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z przepisów prawa):
  • dostępu do treści danych (zgodnie z art. 15 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • sprostowania danych (zgodnie z art. 16 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • usunięcia danych (zgodnie z art. 17 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • ograniczenia przetwarzania danych (zgodnie z art. 18 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • przenoszenia danych (zgodnie z art. 20 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • prawo do wniesienia sprzeciwu (zgodnie z art. 21 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych);
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
  1. Dane osobowe nie są przetwarzane przez administratora danych w sposób zautomatyzowany i nie są poddawane profilowaniu.
  2. Dane osobowe nie są przekazywane do państw trzecich, z wyjątkiem sytuacji przewidzianych w przepisach prawa.

 

 

1

2

3

4

5

6

Klasa I

6.11.12

11.12.17

22.01.18

05.03.18

16.04 18

28.05.18

Klasa II

27.10.12

08.12.17

19.01.18

02.03.18

13.04 18

25.05.18

Klasa III

25.10.12

06.12.17

17.01.18

28.02.18

11.04 18

23.05.18

Klasa IV

20.10.12

01.12.17

12.01.18

23.02.18

06.04 18

18.05.18

Klasa V

15.11.12

03.01.18

14.02.18

28.03.18

09.05 18

20.06.18

Klasa VI

16.11.12

02.01.18

13.02.18

27.03.18

08.05 18

19.06.18

 

RODZICU

Pragniesz więcej wiedzieć o swoim dziecku, chcesz skutecznie pomóc mu w nauce, podnieść swoje kompetencje wychowawcze?
Potrzebujesz spokojnej rozmowy z nauczycielem Twego dziecka, której nie przerwie dźwięk dzwonka wzywającego na lekcję?

W roku szkolnym 2018/2019
w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 17.00 – 18.00 
Zapraszamy na indywidualne porady i konsultacje.

Kolejne spotkanie w tym roku szkolnym:

  • 4 października 2018 r. (czwartek)
  • 8 listopada 2018 r. (czwartek)
  • 6 grudnia 2018 3 stycznia 2019 r. (czwartek)
  • 7 marca 2019 r. (czwartek)
  • 5 kwietnia 2019 r. (czwartek)
  • 7 czerwca 2019 r. (czwartek)

Przydział sal dla nauczycieli na dyżury w ramach dni otwartych

Lp.

        Nazwisko i imię

Numer Sali

1.          

Adamus Grażyna

230

2.          

Augustyniak-Bogacz Iwona

201

3.          

Barul Marianna

102

4.          

Białas Wioletta

209

5.          

Bobrowska Anna

207

6.          

Bogatek Katarzyna

224

7.          

Bolek Dominik

236

8.          

Brzozowska Iwona

220

9.          

Cichańska Dorota

206

10.       

Cichawa-Kaczmarczyk Ewa Marta

105

11.       

Cieluch Urszula

111

12.       

Dulnikiewicz Marek

218

13.       

Dżoleva Urszula

106

14.       

Filipczak Anna

110

15.       

Fura Lidia

Gabinet wicedyrektora

16.       

Gajewski Robert

Gabinet wicedyrektora

17.       

Głowacka Dorota

101

18.       

Goszcz Marzenna

234

19.       

Guzik Monika

Pokój nauczycielski

20.       

Guzik Paweł

Pokój nauczycielski

21.       

Kaczmarczyk Ewa

108

22.       

Kałuża Beata

223

23.       

Karasińska Danuta

Pokój nauczycielski

24.       

Kaźmierczyk Alina

202

25.       

Klimek Katarzyna

104

26.       

Kochanowska Jadwiga

104

27.       

Kot Mariusz

Gabinet wicedyrektora

28.       

Kozłowska Małgorzata

Gabinet dyrektora

29.       

Krogulec Dorota

233

30.       

Król Anna

107

31.       

Krzysztofik Agata

215

32.       

Krzysztofik Edyta

111

33.       

Kurkowska Sylwia

103

34.       

Lewandowska Marta

220

35.       

Łukawska Barbara

110

36.       

Malicka Anna

230

37.       

Małocha Izabela

232

38.       

Markiewicz Wiktoria

204

39.       

Mastalerz Marzanna

201

40.       

Mazur Andrzej

Pokój nauczycielski

41.       

Mieszczankowska Katarzyna

223

42.       

Mijas Anna

108

43.       

Miller Sławomir

118

44.       

Molka Alfreda

204

45.       

Niemirska-Jedrasik Urszula

209

46.       

Nita Arkadiusz

236

47.       

Pigułowska Marianna

120

48.       

Piekarska-Orko Monika

109

49.       

Katan Anna

Pokój nauczycielski

50.       

Popecka Beata

103

51.       

Pytlos Grażyna

234

52.       

Radzewicz Larysa

123

53.       

Reszel Elżbieta

122

54.       

Rożenek Agnieszka

101

55.       

Rudzka Urszula

206

56.       

Rudzki Artur

113

57.       

Sadura Beata

224

58.       

Sarwa Agnieszka

Pokój nauczycielski

59.       

Sikorska Mariola

125

60.       

Słowikowski Jacek

118

61.       

Soltysiak Katarzyna

110

62.       

Sosnowska Halina

Pokój nauczycielski

63.       

Spadło Joanna

102

64.       

Starus Edyta

228

65.       

Stępień Małgorzata

215

66.       

Stępniewska Joanna

203

67.       

Synowiec Mirosława

107

68.       

Szczygłowska Jolanta

214

69.       

Świtkowska Karina

111

70.       

Toporkiewicz Aneta

228

71.       

Trębarczyk Urszula

110

72.       

Urazińska Marzena

109

73.       

Wedlechowicz Danuta

205

74.       

Wielgus Agnieszka

210

75.       

Wiktorowicz Sławomir

Pokój nauczycielski

76.       

Wilk Anna Agnieszka

111

77.       

Wojtal Artur

Pokój nauczycielski

78.       

Wolska Wiesława

Pokój nauczycielski

79.       

Woźny Dawid

215

80.       

Wrońska Anna

232

81.       

Zalega Sylwia

109

 

Nazwa zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze kl. IV-VII

Matematyka jest wszędzie, 5c

Wiktoria Markiewicz

wtorek

14:10-14:55

204

Matematyka jest wszędzie, 4f, 4e

Alfreda Molka

poniedziałek

12:20-13:05

207

Matematyka jest wszędzie, 5a, 5b

Alfreda Molka

wtorek

13:20-14:05

209

"Umiem, rozumiem, potrafię!"

Anna Filipczak

środa

13:20-14:05

209 - zaplecze

"Umiem, rozumiem, potrafię!"

Anna Filipczak

wtorek

12:20-13:05

209 - zaplecze

Język polski na co dzień,7a

Dorota Cichańska

wtorek

14:10-14:55

206

"Już to umiem", 7c

Anna Bobrowska

środa

13:20-14:05

228

Zajęcia wyrównawcze kl. I-III

"Umiem więcej", 2b

Wioletta Białas

poniedziałek

9:35-10:20

zaplecze 103

Ortografia na wesoło

Katarzyna Soltysiak

piątek

10:30-11:15

zaplecze 107

Chcę wiedzieć więcej, 1a

Agnieszka Rożenek

czwartek

11:25-12:10

zaplecze 103

Rozumiem i umiem, 3c

Urszula Dżoleva

wtorek

10:30-11:15

 

Powtarzam, utrwalam, sprawdzam

Sylwia Kurkowska

wtorek

9:35- 10.20

zaplecze sali 103

Jezus mój Przyjaciel. Klasy 3

Barbara Łukawska

poniedziałek

8:40- 9:25

Zaplecze 109

Zajęcia sportowe kl. IV-VII

Piłka siatkowa - kl.IV - dziewczęta

Katarzyna Klimek

poniedziałek

15:00-15:45

sala gimnastyczna

Piłka siatkowa kl.IV - dziewczęta

Katarzyna Klimek

poniedziałek

15:50-16:35

sala gimnastyczna

Zajęcia artystyczne, plastyczne kl. IV-VII

Koło plastyczne dla kl.VII

Monika Badowska

środa

14:10-14:55

125

Kółko plastyczne dla uczniów kl. 4-6 SP

Mariola Sikorska

poniedziałek

14:10-14:55

125 lub inna wolna

Koła zainteresowań

Lokalny Klub Kodowania
Zajęcia informatyczne

Wiktoria Markiewicz

środa

14:10-14:55

204

Szkolny Klub Ekologiczny - przyrodnicze kółko zainteresowań dla klas szóstych

Marzanna Mastalerz

poniedziałek

14:10-14:55

201

Szkolny Klub ekologiczny - przyrodnicze kółko zainteresowań dla klas czwartych

Marzanna Mastalerz

środa

13:20-14:05

201

Koła przedmiotowe

"Geografia-mój świat", 3 gimnazjum.

Alina Kaźmierczyk

piątek

14:10-14:55

202

Język angielski

Katarzyna Mieszczankowska

piątek

14:10-14:55

208

Nasz język-nasze lekcje.Zajęcia z języka polskiego dla uczniów klas IV i VI

Beata Sadura

czwartek

13:20-14:05

201

Inne zajęcia

Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na lekcjach religii, 4b

Kinga Tępińska

środa

11:25-12:10

C1

Praca z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na lekcjach religii, 4b

Kinga Tępińska

piątek

12:20-13:05

210

Konsultacje z fizyki.

Elzbieta Reszel

środa

14:10-14:55

122

zajęcia terapeutyczne

Ewa Cichawa- Kaczmarczyk

piątek

10:30-11:15

105

Spotkania z pedagogiem

Ewa Cichawa- Kaczmarczyk

   

105

" Do you like English?" - zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, 5d

Anna Wilk

wtorek

14:10-14:55

207

"English is easy" - zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, 6c

Anna Wilk

piątek

14:10-14:55

208

 

 Warsztaty

Z WYKORZYSTANIEM ROBOTÓW FINCH

KODOWANIE W JĘZYKU SCRATCH 

Warsztaty 1

Dn. 13.10.2016, sala 204

Czwartek, godz. 8.00- 9.30

Klasy szóste i pierwsze gimnazjum

Warsztaty 2

Dn. 13.10.2016, sala 204

Czwartek, godz. 9.45 ? 11.15

Klasy czwarte i piąte

       Klasa,     imię i nazwisko ucznia              

      Klasa,     imię i nazwisko ucznia            

6a Szymon Kowalski

4a Adam Szczygłowski

6a Kinga Benderz

4a Martyna Gruszczyńska

6a Jakub Pietrasik

4a Kasia Krzysztofik

6b Alicja Konecka

4a  Michał Kochanowski

6b Mateusz Woźniak

4a Damian Sijer 

6c Oliwier Wietrzyński

4b Hubert Bąk

6c Ola Wiktorowicz

4b Ola Jakubczyk

6d Kacper Wiktorowicz

4a Maja Wołąkiewicz

6d Kamil Szuk

4a Kacper Matyja

1a Filip Eliasz

4c Ayo Thomas

1a  Kacper Bartyzel

4c Aleksandra Starus

1b Janek Krawczyk

4b Bartłomiej Baran

1b Paweł Wiktorowicz

4d Martyna Gąsiorek

1c Wojciech Szumlański

5a Beniamin Pietrasik

1c Oskar Wójciszkiewicz

5a Aleksandra Michałowska

1d Ala Jurek

5b Eryk Gawin

1d Dominika Plich

5b Karina Michalak

1e Ola Tomczyk

5c Ola Wiktorowicz

1e Wojciech Zieliński

 5c Krzysztof Sobolewski

 

 

 

Dzień 21.10 2016 (piątek) to ostatni dzień naboru na koło przedmiotowe z języka angielskiego dla klas czwartych. Chętni piszą test sprawdzający wiadomości, gdyż na tej podstawie nauczyciel opracuje program dostosowany do potrzeb uczniów. Koło ma rozwijać zainteresowanie uczniów jęz. angielskim oraz utrwalać i rozwijać ich wiedzę. Na zajęciach uczniowie będą korzystać z filmów, programów komputerowych, pracować z piosenką i metodą projektu. Będą wykonywać duże ilości dodatkowych ćwiczeń językowych różnego typu.  Fascynatów językiem angielskim z klas czwartych, zapraszam w piątki o godz. 12.20. Zbiórka pod salą 208.  

Urszula Trębarczyk

godo2.png