Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 

11.06 odbyła się radosna uroczystość. W ZSS nr 1 w Opocznie na Bal Absolwenta przybyli uczniowie kl. 8, którzy po raz ostatni w tym gronie postanowili uczcić finał ośmioletniej nauki w szkole podstawowej. Abiturientów przywitał wicedyrektor Robert Gajewski, który życzył wspaniałej zabawy i zaprosił do tańca, gdyż ,,walca czas zacząć”. Pierwsze akordy porwały w tan kilkanaście par ósmoklasistów. Elegancji i szyku dodawały piękne kreacje dziewcząt, czerń męskich garniturów i dyskretne uśmiechy na twarzach tańczących. Układ choreograficzny przygotowali uczniowie pod okiem nauczycielki wychowania fizycznego, Moniki Guzik. Świetna atmosfera udzieliła się wszystkim zebranym uczniom, rodzicom obserwującym z łezką w oku swoje pociechy, a także wychowawczyniom kl. 8 – Annie Bobrowskiej, Urszuli Niemirskiej-Jędrasik i Dorocie Cichańskiej. Na radosnych i rozbawionych ósmoklasistów czekał jeszcze wspólny poczęstunek i entuzjastyczna zabawa. W ten sposób w miłej atmosferze szybko upłynął wszystkim czas.

godo2.png