Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

W dniu 25 maja 2024 roku na głównej płycie Stadionu Widzewa Łódź odbył się finał wojewódzki o Puchar Tymbarku.

Po udanych eliminacjach grupowych nasi chłopcy zmierzyli się z reprezentacją SP 1 Koluszki wygrywając 3:1. W finale po bardzo emocjonującym i zaciętym meczu pokonali SP 137 Łódź 2:1.

Dodatkowo nasz zawodnik Marcel Gonciarz został wybrany najlepszym bramkarzem rozgrywek finałowych w kategorii U-12.

Dzięki temu zwycięstwu reprezentacja naszej szkoły awansowała do Ogólnopolskiego Finału, który odbędzie się w Warszawie, w dniach 8-10 czerwca 2024 roku na obiektach Hutnika Warszawa, a finały turnieju na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tuż przed towarzyskim meczem Polska – Turcja. Barw naszej szkoły bronili: Marcel Gonciarz, Igor Zakrzewski, Maksymilian Sówka, Jakub Kałużny, Antoni Tomasik, Mikołaj Lasota, Mateusz Paleczny, Bartłomiej Pietrzyk, Marcel Kozera i Jan Dębowski.

                                                                                                  Opiekun: Andrzej Domagała

godo2.png