W czwartek 25 marca 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim , odbyły się zawody na szczeblu półfinału wojewódzkiego w Grach i zabawach w ramach Igrzysk Dzieci.

Nasi uczniowie zaprezentowali się na wysokim poziomie. Po zaciętej sportowej rywalizacji zajęli 2 miejsce. W zawodach  wystąpiło ponad  40 uczniów w następującym składzie: Stanik Gabriela, Wiktorowicz Emilia, Kobalczyk Zofia, Rzepka Emma, Muchalsli Fabian, Kocemba Natan, Szewc Franciszek, Dębowski Aleksy, Frączek Adam, Chudzik Dawid, Cichawa Maciej, Kowalska Małgorzata, Stępień Maria, Kędziora Gabriela, Józefiak Joanna, Kubiś Aleksandra, Reszka Zuzanna, Murawski Jan, Piątkowski Tadeusz, Łuczkowski Franciszek, Zelga Franciszek, Rybski Szympon, Kujawski Aleksander, Mirecka Lena, Łągwa Hanna, Woźniak Maja, Kowalska Nadia, Oratyńska Pola, Kozera Maksym, Wójcik Szymon, Sędkowski Piotr, Ignerowicz Leo, Stefański Adam, Wójcik Maja, Sędkowska Anna, Rzuczkowska Julia, Sobierska Zuzanna, Bolarczyk Wiktoria, Stachniak Franciszek, Lewiński Stanisław, Tomasik Antoni, Paleczny Mateusz, Pietrzyk Bartłomiej , Lasota Mikołaj, Mrozikowski Jakub.

Dziękujemy naszym małym sportowcom za duże zaangażowanie w przygotowanie do zawodów oraz za ambicje i ogromną wolę walki.
Opiekunami wspaniałych dzieciaków były panie: Katarzyna Klimek, Agnieszka Sarwa, Halina Sosnowska.