Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

W czwartek 21 marca w klasie 2d odbyły się warsztaty tworzenia tradycyjnych palm wielkanocnych. Poprowadziły je Panie: Katarzyna Jurek, Marianna Telus i Maria Rogulska z Koła Gospodyń Wiejskich w Różannie. Uczniowie z dużym zapałem i zaangażowaniem wzięli udział w tym wydarzeniu. Dzieci przyniosły kolorowe kłosy zbóż, suszone trawy, gałązki bukszpanu i bazie. Podczas warsztatów każdy uczestnik wykonał kolorowe kwiaty z krepiny, które wykorzystał do ozdobienia palmy. Na zajęciach panowała miła i radosna atmosfera. Samodzielnie wykonane palmy dzieci zabrały do domów, aby poświęcić je w Niedzielę Palmową.

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych zdjęć.

                                                                                    Anna Kuśmierczyk

godo2.png