Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

30 października 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Opocznie odbyły się eliminacje powiatowe konkursu Policyjna Akademia Bezpieczeństwa organizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu wiedzy oraz pokonanie toru sprawnościowego. Każda drużyna składała się z dziewczynki i chłopca z klas drugich SP. Naszą szkołę pod kierunkiem pani Sylwii Zalegi reprezentowali: Lena Mirecka z kl. 2 c oraz Maksym Kozera z kl. 2 d. Spośród 16 par zawodników, przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Opocznie im. Kornela Makuszyńskiego wykazali się najlepszymi umiejętnościami sportowymi oraz dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Lena i Maksym zdobyli I miejsce i zostali zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy naszym małym mistrzom oraz życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

godo2.png