Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Opoczno, 8 grudnia 2021 r.

Szanowni Państwo,

Decyzją Ministra Zdrowia od 20 grudnia 2021 r. wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe przechodzą ze stacjonarnego trybu nauki na tryb zdalny. Oddziały przedszkolne i stołówka funkcjonować będą normalnie. Osoby, które mają wykupione obiady do końca grudnia mogą przychodzić do szkoły i jeść obiady na miejscu, lub zabierać do domu. Jeśli nie będziecie mieli możliwości skorzystania ze stołówki, zgłoście do sekretariatu rezygnację z obiadów. Przy zakupie obiadów w miesiącu styczniu zostaną Państwu odliczone te obiady, które nie zostały wykorzystane w grudniu. Przypominam: warunkiem odliczenia jest zgłoszenie faktu rezygnacji z obiadów telefonicznie w sekretariacie szkoły, lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W styczniu stołówka ruszy od 10 stycznia 2022 r. Oddziały przedszkolne wracają do szkoły 3 stycznia 2022 r. i będą miały normalnie 3 posiłki. Sprzedaż obiadów na styczeń rozpocznie się 3 stycznia 2022 r.

Małgorzata Kozłowska

dyrektor szkoły

godo2.png