Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

DZIEŃ CHŁOPAKA W ZERÓWKACH

W tym roku dzieci z klas 0 miały okazję podwójnie świętować „dzień chłopaka”. 30 września 2021 roku obie klasy obchodziły uroczyście ten dzień w swoich salach. Dziewczynki wręczyły swoim kolegom upominki zakupione przez rodziców , złożyły życzenia , a także zaśpiewały „100 lat……” . Chłopcy, także obdarowali swoje koleżanki .Tego dnia atmosfera była bardzo miła , wszyscy czuli się znakomicie. Jednak, to nie koniec świętowania. 1 października klasa 0 „a” wraz z p. M. Wędzikowską i p. S. Zalega wybrała się do bawialni „Nikuś” . Natomiast klasa 0 „b” wraz ze swoimi wychowawczyniami p. K. Kumorowską oraz p. M. Skwarą- Szołowską odwiedziły bawialnię 5 października. Obie klasy doskonale się bawiły i w znakomitych nastrojach wróciły do szkoły.

  

godo2.png