Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

W związku z zbliżającym się naborem do szkół ponadpodstawowych w dniu 29.04.2021 r. Starostwo Powiatowe w Opocznie zaprasza na konferencję on-line pn. "Oferta edukacyjna Powiatu Opoczyńskiego 2021/2022".
Celem konferencji jest rozpowszechnienie wśród uczniów klas ósmych i ich rodziców/opiekunów pełnej oferty edukacyjnej szkół prowadzonych przez powiat opoczyński. Uczniowie poprzez uczestnictwo on-line w tym wydarzeniu będą mogli zadawać przedstawicielom placówek oświatowych nurtujące ich pytania.
Przebieg konferencji:
1. Prezentacja oferty edukacyjnej placówek oświatowych prowadzonych przez powiat opoczyński.
2. Czas na odpowiedzi na zadawane przez uczestników pytania.
 
 

Wydarzenie będzie można śledzić w dniu 29.04.2021 o godz. 14:00 w relacji na żywo na kanale You Tube Powiat Opoczyński: https://www.youtube.com/channel/UC6ixnfTUscyFmyVbUEF8yvw

godo2.png