Jest nam niezmiernie miło poinformować o wynikach konkursu pt. "Podaruj drugie życie", zorganizowanego przez p. Iwonę Brzozowską oraz p. Joanna Białuchę.

Nasi uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością w upcyklingu - czyli twórczym przetwarzaniu odpadów dlatego bardzo ciężko było wyłonić zwycięzcę. Po wielu dyskusjach p. Brzozowska wraz z p. Białuchą postanowiły wskazać laureatów:

I miejsce -  Małgorzata Knapek, kl. I D (piłkarzyki)
II miejsce -  Iga Berc, Michalina Nowak kl. VII A (maszyna do lemoniady)
III miejsce -  Lena Zalega, kl. I D (lampka).

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy angażują się w dbanie o naszą planetę. Wszystkie pomysły uczniów były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Wyróżnione prace przedstawiamy na zdjęciach. Reszta dostępna jest na stronie - https://www.facebook.com/Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87-Samorz%C4%85dowego-Liceum-Og%C3%B3lnokszta%C5%82c%C4%85cego-w-Opocznie-109216611249124

Rozdanie nagród odbędzie się 29 kwietnia (czwartek) o godzinie 15:00 w sali 215.