Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 
 
Drodzy uczniowie,
22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Z tego względu chcieliśmy jako szkoła pomóc Naszej Planecie rozwiązać jej codzienne problemy - nadmierne zużycie wody, nadprodukcja śmieci, zanieczyszczenia powietrza, eksploatacja surowców i wycinanie lasów.
Ogłaszamy konkurs dla Szkoły Podstawowej pt. "Podaruj drugie życie".
Zadania:
-zgodnie z ideą upcyklingu przetwórz twórczo przedmioty uważane za odpady tak, aby zyskały one nową wartość i drugie życie,
-podziel się z nami zdjęciami lub filmem aby zobrazować efekty swojej pracy! Materiały prześlij do 20.04.2021 r. (wtorek) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W tytule wiadomości wpisz nazwę konkursu "PODARUJ DRUGIE ŻYCIE".
PAMIETAJ O PODANIU SWOICH DANYCH - IMIĘ, NAZWISKO, KLASA!
Przewidziane nagrody rzeczowe za udział w konkursie :)
 
Do udziału w konkursie zapraszają Pani Iwona Brzozowska i Pani Joanna Białucha.
godo2.png