Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Michał Szczepańczyk FINALISTĄ III Ogólnopolskiego Konkurs Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?

organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego (opiekun p. Wioletta Rak):

  • etap regionalny 27.02.2020 - Michał uzyskał najwyższy wynik w grupie uczniów z regionu łódzkiego (35 punktów na 40) i tym samym znalazł się w gronie 59 uczniów zakwalifikowanych do etapu ogólnopolskiego; tylko 15 osób zdobyło więcej punktów od Michała.
  • etap ogólnopolski 23.05.2020 (przeprowadzony online)- Michał zdobył 59,5 pkt na 70 (85%) i uzyskał tytuł FINALISTY; do zakwalifikowania się do części ustnej i uzyskania tytułu laureata zabrakło Michałowi 4,5 pkt. Szkoda, bo Michał prezentował bardzo wysoki poziom umiejętności komunikacji w formie ustnej i miałby duże szanse na tytuł laureata I, II lub III stopnia. Niemniej należą mu się ogromne gratulacje!!!
godo2.png