Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w naszej szkole grupa uczniów z klasy VI B wraz z opiekunką Szkolnego Klubu Ekologicznego p. Marzanną Mastalerz oraz z p. Aliną Kaźmierczyk przygotowali dla uczniów klas trzecich zajęcia pt. „Spotkanie z przyrodą”. W tych zajęciach wzięli udział uczniowie wszystkich naszych klas trzecich wraz ze swoimi wychowawczyniami. Dzieci układały puzzle i na ich podstawie określały składniki przyrody ożywionej i nieożywionej, układały rozsypankę o tych składnikach przyrody, przy pomocy róży kierunków szukały ukrytego na planszy skarbu, z planem Opoczna rozwiązywały krzyżówkę, rozwiązywały także zagadki przyrodnicze. Dzięki tym zajęciom dowiedziały się, o czym będą się uczyć na zajęciach przyrody w klasie czwartej. Wyróżniający się trzecioklasiści zostali nagrodzeni upominkami.

Organizatorzy zajęć