Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Znalezione obrazy dla zapytania Obchody Dnia św. Patryka

 

25 marca w naszej szkole odbywały się Obchody Dnia św. Patryka. Na przerwach mogliśmy posłuchać pięknych piosenek w wykonaniu naszych szkolnych kolegów i koleżanek z liceum. Bardzo dziekujemy za ich zaangażowanie i „irlandzki” optymizm. Tegorocznymi wokalistami byli :

 • Agata Zielińska
 • Aleksandra Stobieniecka
 • Agata Domańska
 • Aleksandra Kępska
 • Maria Piekarska
 • Klaudia Meuszyńska
 • Wioletta Kupis
 • Łukasz Wilk

Po każdej piosence do tańca irlandzkiego zapraszał nas zespół już prawie profesionalnych instrukorek z klasy II d LO. Tańczyły bez wytchnienia na dwóch korytarzach – dla starszych uczniów na górze a dla młodszych na bloku SP. Dziewczyny byłyście wspaniałe !!! Oto one: 

 • Patrycja Poprzeczna
 • Kamila Leszczyńska
 • Klaudia Mazur
 • Klaudia Klata
 • Natalia Ciach
 • Weronika Zasada
 • Laura Babicka
 • Kinga Rzeźnik
 • Dominika Zielińska
 • Monika Grabowska

  

 

Dodatkową atrakcją, szczególnie dla uczniów SP, było malowanie zielonych koniczynek. Uczniowie tłumnie przybywali do stolika naszych irlandzkich wizażystek” z VIII b. Dziewczęta fajnie, że byłyście z nami w tym roku ? Malowały Was :

 • Hanna Bąkiewicz
 • Zuzanna Wróbel
 • Aleksandra Zakrzewska
 • Zuzanna Krzysztofik
 • Amelia Grabska
 • Oliwia Grabska

Przyszedł czas na ogłoszenie:

Wyniki Konkursu na Najbardziej Zieloną Klasę

W kategorii klas 0-III SP (nauczanie początkowe)

 • Miejsce I – klasa 1C (wychowawczyni pani Beata Popecka)
 • Miejsce II – klasa 3A (wychowawczyni pani Dorota Głowacka)
 • Miejsce III – klasa 2A (wychowawczyni pani Beata Agnieszka Rożenek)

W kategorii klas IV-VIII SP 

 • Miejsce I – klasa 6B (wychowawczyni pani Alina Kaźmierczyk)
 • Miejsce II – klasa 5C (wychowawczyni pani Katarzyna Klimek)
 • Miejsce III – klasa 6C (wychowawczyni pani Wiktoria Markiewicz)

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!!! Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy, słodki poczęstunek lub bonusy. Bardzo dziękujemy wychowawcom klas za motywację i zachęcanie uczniów do brania udziału w konkursie.

Zapraszamy do aktywnego udziału za rok ?

Agata Krzysztofik

godo2.png