Znalezione obrazy dla zapytania Obchody Dnia św. Patryka

25 marca 2019 r. - poniedziałek

Obchody Dnia św. Patryka

w naszej szkole

• GO GREEN - Zapraszamy całą Szkołę Podstawową oraz III kl Gimnazjum do udziału w Konkursie na Najbardziej Zieloną Klasę ( wychowawców zainteresowanych klas prosimy o zgłoszenie mailowe do pani Agaty Krzysztofik do 21 marca).
  • W poniedziałek wyznaczona komisja będzie zliczać każdy zielony element stroju. Walczymy o bonusy, dyplomy i słodkie upominki. Zapraszamy do zielonej, radosnej i już wiosennej zabawy
  • Na każdej przerwie piosenka irlandzkich muzyków w wykonaniu naszych szkolnych, utalentowanych i zielono zakręconych kolegów i koleżanek.
  • Po piosence zostaniemy porwani do tańca w rytm irlandzkiej muzyki. Grupa szkolnych tancerek zaprezentuje krok podstawowy i zachęci nas do pląsów.
  • PAINTING SHAMROCKS – zapraszamy także do udekorowania się zieloną koniczynką. Szukajcie stoliczka z zielonymi kredkami.
  • Rozglądajcie się po murach naszej szkoły – poczytajcie o ciekawostkach związanych z Irlandią.