W naszej szkole odbył się bal z okazji Halloween. W imprezie wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych 0a, 0b, które tego dnia zaprezentowały się w kolorowych przebraniach.

Każde dziecko miało okazję przybyć do szkoły w specjalnie przygotowanym stroju. Mogliśmy podziwiać czarownice, duchy, nietoperze, diabełki zombie itp. A to wszystko za sprawą przygotowanej zabawy przez wychowawczynie

Panią Sylwię i Panią Kasię oraz rodziców, którzy zorganizowali dzieciom mały poczęstunek. Dzieci wzięły udział we wspólnej zabawie przy muzyce, zaprezentowały swoje stroje, wzięły udział w różnych konkursach oraz obejrzały specjalnie przygotowany na tę okazję film animowany. Zabawa połączona była z nauką języka angielskiego.