Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 

 

Nazwa zajęć, klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala / lub opis formy pracy

Koła przedmiotowe

       

Czytam, bo lubię-język polski dla uczniów klasy VIA,VIB i VIC.

Beata Sadura

Poniedziałek

13.25-14.10

222

Koła zainteresowań

 

 

 

 

SKE- biologiczne kółko zainteresowań

Marzanna Mastalerz

Poniedziałek

13.25-14.10

201

Kółko fotograficzne dla początkujących

Marzanna Mastalerz

Poniedziałek

14.20-15.05

201

Konsultacje

 

 

 

 

Konsultacje z fizyki

Elżbieta Reszel

Poniedziałek

13.25-14.10

121

Konsultacje plastyczne

Mariola Sikorska

Czwartek

12.25-13.10

125

konsultacje z geografii

Alina Kaźmierczyk

Środa 13.25-14.10 202
Konsultacje indywidualne według potrzeb do uzgodnienia z nauczycielem   nauczyciele języka angielskiego      Konsultacje, sala i formy pracy do uzgodnienia 
Konsultacje plastyczne 4-7 Monika Badowska Czwartek 13.25-14.10   Konsultacje, sala i formy pracy do uzgodnienia 

Przygotowanie do Egzaminu Ósmoklasisty

 

 

 

 

8b przed egzaminem z matematyki

Wiktoria Markiewicz

raz na dwa tygodnie

 

Stosowanie matematyki - rozwiązywanie zadań

Język polski-klasa 8A

Beata Sadura

Poniedziałek

14.20-15.05

214

8c przed egzaminem z matematyki

Anna Bobrowska

raz na dwa tygodnie

 

Stosowanie matematyki - rozwiązywanie zadań

8a przed egzaminem z matematyki

Grażyna Pytlos

raz na dwa tygodnie

 

Stosowanie matematyki - rozwiązywanie zadań

Zajęcia artystyczne, plastyczne  IV-VIII

 

 

 

 

Kurs szydełkowania- podstawy grupa 1

Anna Król

Poniedziałek

13.25-14.10

207

Zajęcia artystyczne, plastyczne  IV-VIII

 

 

 

 

Kurs szydełkowania- podstawy grupa 2

Anna Król

Środa

14.20-15.05

207

Nauka wyszywania. Kurs "Kanwa i krzyżyk"- podstawy

Anna Król

Czwartek

13.25-14.10

207

Zajęcia dodatkowe  IV-VIII

 

 

 

 

Matematyka 6A

Anna Malicka

Wtorek

8.40-9.25

125

Matematyka 6B

Anna Malicka

Środa

8.40-9.25

125

Matematyka 6D

Anna Malicka

czwartek

9.35-10.20

206

Matematyka 5c i 5d.

Wiktoria Markiewicz

Wtorek

8.40-9.25

207

Matematyka dla 7c

Wiktoria Markiewicz

czwartek

13:25-14:10

204

Nie taka matma straszna, 5f

Anna Bobrowska

Poniedziałek

13.25-14.10

207

"Wiem, umiem, potrafię" - zajęcia z języka polskiego dla klas V,VI

Anna Filipczak

Wtorek

13.25-14.10

209 zaplecze

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy VII D

Anna Wilk

 

 

 Środa

7.45-8.14.20

 

zaplecze sali 204 lub sala wolna w danym dniu
 Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy VIII C

Anna Wilk

Wtorek

15.0530 226
 Zajęcia dodatkowe z matematyki, 4b  Grażyna Pytlos  Czwartek  14.20-15.05  229
 Zajęcia dodatkowe z matematyki, 6c   Grażyna Pytlos  Piątek  14.20-15.05  229
 Koło przedmiotowe z chemii dla klas 7 i 8  Aneta Toporkiewicz   Czwartek   14.20-15.05  228
 Zajęcia dodatkowe z matematyki, 7a Alfreda Molka Środa 11.25-12.10 223
 Zajęcia dodatkowe z matematyki, 5b Alfreda Molka  Piątek 8.40-9.25 123
Język polski na co dzień, kl.5a, 5b Dorota Cichańska Czwartek 13.25-14.10 110
Zajęcia  sportowe        
Pika siatkowa kl. 7 - 8 Monika Guzik Środa   14.20-15.05 sala gimnastyczna
godo2.png