8 listopada 2018 roku obchodziliśmy DZIEŃ PATRONA SZKOŁY, a jest nim Maria Skłodowska-Curie. Uczniowie klas: V A, V B, V C i V D wzięli udział w spotkaniu poświęconym życiu i dokonaniom tej uczonej. Pod czujnym okiem koleżanek i kolegów z klasy VII B rozpoznawali na fotografiach M. Skłodowską-Curie, układali puzzle z jej wizerunkiem, dopasowywali do ważnych wydarzeń z jej życia daty i poprzez układanie „rozsypanki” dowiadywali się, w jaki sposób upamiętniano słynną Polkę. Na zakończenie zajęć wspólnie rozwiązywano aplikację LearningApps typu oś czasu. Mamy nadzieję, że te zajęcia w atrakcyjny sposób przybliżyły uczniom klas piątych postać patronki naszego zespołu szkół.

prowadzący zajęcia uczniowie z klasy VII B

opiekun: Marzanna Mastalerz