Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Dnia 17 stycznia 2025 r. w klasach 1A i 1E odbył się konkurs plastyczny pt. „Zimowy pejzaż”. Celem konkursu było dostrzeganie zmian zachodzących  w przyrodzie zimą oraz rozwijanie zainteresowania jej pięknem i różnorodnością.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać prace plastyczne w trakcie zajęć lekcyjnych, wykorzystując swoją kreatywność i umiejętności artystyczne. Prace oceniane były według następujących kryteriów: estetyka wykonania, zgodność z tematem oraz pomysłowość autora.

Wszystkie prace wyróżniały się oryginalnością i starannością, a jury miało trudne zadanie, wybierając najlepsze z nich. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i upominki.

 

OTO NASI LAUREACI:

I MIEJSCE – Anna Wijata (klasa 1A)

II MIEJSCE – Zuzanna Madej (1A), Antoni Reszka (1E)

III MIEJSCE – Sara Dębowska (1A), Krzysztof Adach (1A)

 

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

Lilianna Lasota (1A), Filip Pabianek (1A), Wiktoria Niemirska (1E), Oliwia Bańczyk (1E), Nela Mirecka (1E).

 

Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za zaangażowanie!

 

Anna Kopera, Magdalena Wędzikowska

 

godo2.png