Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

W środę 10.11.2121r. na pływalni Nawa w Skierniewicach odbył się FINAŁ Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa łódzkiego w PŁYWANIU. Naszą szkołę reprezentowały trzy zespoły: dziewczynki w Igrzyskach Dzieci (rocznik 2009 i młodsze), chłopcy w Igrzyskach Dzieci (2009 i młodsi) oraz chłopcy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (2007 i 2008 rocznik). Drużyna dziewcząt z 2007 i 2008 roku zakończyła swoje zmagania na półfinale wojewódzkim, który odbył się 4 listopada, zajmując 2 miejsce.

 

W finale obie drużyny startujące w Igrzyskach Dzieci zajęły miejsce tuż za podium. Niesamowicie zaprezentowali się nasi starsi uczniowie, którzy ostatecznie zajęli 3 miejsce, do 2 miejsca brakło im tylko 2 punktów.

Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim uczniom REWELACYJNYCH wyników i dziękujemy za dostarczenie niesamowitych emocji!!!

  • DRUŻYNA DZIEWCZĄT (2009 i młodsze): Aleksandra Wolska, Dominika Kowalska, Nela Jóźwiak, Zuzanna Kryczka, Kalina Saternus, Amelia Kowalczyk oraz Łucja Wójcik
  • DRUŻYNA CHŁOPCÓW (2009 i młodsi): Kacper Adamczyk, Dominik Górka, Marszałek Aleksander, Marszałek Igor, Marszałek Olaf, Kubiś Gabriel, Wiktor Zalega oraz Bartłomiej Chmal
  • DRUŻYNA DZIEWCZĄT (2008-2007): Aleksandrowicz Patrycja, Połczyńska Iga, Bogatek Małgosia, Karbownik Faustyna, Kamila Kmita, Maja Dziubelska, Amelia Pietrzyk, Kaja Bugaj
  • DRUŻYNA CHŁOPCÓW (2008-2007): Bartłomiej Bogatek, Fabian Domański, Miłosz Pęczek, Dominik Trefny, Tytus Szkurłat, Paweł Sówka, Igor Aleksandrowicz.
  • Opiekę nad zespołami sprawowała Ewelina Kowalczyk oraz Jakub Wójcik.
godo2.png