Informujemy, że w naszej szkole można „wyrabiać” elektroniczne mLegitymacje uczniowskie w wersji mobilnej na telefon komórkowy (z systemen android).

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem naszej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Może sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Aby otrzymać mLegitymację należy zgłosić się z ważną legitymacją papierową  i aktualnym zdjęciem do dyr. Mariusza Kota.
Uczniowie niepełnoletni muszą przekazać wniosek o mlegitymację do podpisania rodzicom.

mLegitymację uruchomisz, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w szkoły.

Instrukcja instalacji mLegitymacji dla uczniów