Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Bardzo dziękuje wszystkim moim uczniom, którzy 15 marca 2019 wzięli udział w uroczystości pod tytułem „Święto Kultury Rosyjskiej”.

Dziękuję Wam za wytrwałość, zaangażowanie, za pomysły, za kreatywność, za cudowne chwile, którymi obdarowaliście miłośników kultury rosyjskiej. Jestem bardo wdzięczna Dyrekcji naszej szkoły, szczególnie Pani Dyrektor Małgorzacie Kozłowskiej za wsparcie.

Również chciałabym podziękować p. Urszuli Cieślik- Łyżwie, p. Krystynie Miązek, p. Wiktorii Markiewicz, p. Marioli Sikorskiej, p. Wiesławie Boczek, p. Bożenie Tomczyk, p. Arturowi Rudzkiemu za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.

Bardzo, bardzo dziękuję p. Izabeli Małocha za współpracę i zaangażowanie.


Larysa Radzewicz

 

 

zdjęcia M. Mastalerz

godo2.png