Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 
Jesień to bardzo ciekawa i kolorowa pora roku. Wielobarwne krajobrazy pól, lasów, parków i ogrodów były inspiracją dla uczniów klas pierwszych w konkursie plastycznym "Kolory jesieni w parku". Dzieci wykonywały prace techniką malarską posługując się farbami plakatowymi lub akwarelowymi. Piękno złotej polskiej jesieni zostało znakomicie utrwalone w dziecięcych pracach.
Konkurs miał na celu uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody, doskonalenie warsztatu pracy twórczej, rozwijanie wyobraźni i kreatywności oraz pozwolił na zaprezentowanie działań artystycznych dzieci.
Wyniki konkursu:
I miejsce - 
1a Weronika Konecka
1b Jagoda Surma
1c Aleksandra Derdzikowska
1d Bartłomiej Zięba
II miejsce - 
1a Blanka Fornal
1b Jagoda Czarnecka
1c Zuzanna Kryczka
1d Julia Białecka
III miejsce -
1a Filip Kowalczyk
1b Marysia Trojanowska
1c Ada Pabijańska
1d Jan Pakosz
Wyróżnienie
1a Jakub Patyna
1b Anna Mazur
1c Małgorzata Bodnar
1d Iza Kowalczyk

 

godo2.png