dla klasy VIII SP - AUSTRALIA

10 GRUDNIA 2018 roku odbędzie się V Edycja Międzyszkolnego Konkursu o Krajach Anglojęzycznych dla klas ósmych szkoły podstawowej. W tym roku zachęcamy do zgłębienia wiedzy o Austarlii. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia do 30 listopada do swoich nauczycieli języka angielskiego. Konkurs dotyczyć będzie geografii, historii, literatury, polityki, gospodarki, szkolnictwa, muzyki, religii, sportu, sławnych ludzi, obyczajów i życia codziennego oraz ciekawostek związanych z Australią. Test konkursowy (w języku polskim) obejmować będzie zakres materiału, który uczestnicy otrzymają drogą elektroniczną w języku polskim. Serdecznie zapraszamy do udziału. Po części konkursowej przewidujemy miły poczęstunek i wspólne oglądnie filmu. Na koniec ogłoszone zostaną wyniki. Walczymy o nagrody, bonusy i oceny cząstkowe z języka angielskiego.

Organizatorzy: Agata Krzysztofik, Edyta Krzysztofik