Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Podsumowanie konkursu plastycznego.

 

             13.IX.2018 w sali A-V naszej szkoły odbyło się podsumowanie konkursu organizowanego przez Diagnostyka Oddział Kielce z okazji jubileuszu 20-lecia firmy. Konkurs plastyczny nosił tytuł „Jestem dzielny -badam się z uśmiechem”.

               Konkurs na terenie szkoły zorganizowały: pani Anna Wilk i pani Alina Kaźmierczyk. W konkursie wzięło udział 137 uczniów głównie ze starszych klas szkoły podstawowej. Zgodnie z obietnicą organizatorów, każdy uczestnik konkursu otrzymał mały plecaczek/worek na strój gimnastyczny oraz opaskę odblaskową.

               Wyniki konkursu i więcej informacji o nim można znaleźć na stronie internetowej https://diag.pl/pacjent/konkurs-plastyczny-dzielny-ii/

godo2.png