Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

SP nr 1 Opoczno wicemistrzem województwa łódzkiego w piłce nożnej. 
W dniu 04.06.2018 r w Skierniewicach odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej chłopców szkół podstawowych SZS. W zawodach wzięło udział 5 najlepszych drużyn województwa. Reprezentacja SP1 osiągnęła duży sukces zdobywając tytuł  wicemistrza województwa. W zawodach SP1 Opoczno pokonało drużynę Sp55 Łódź 2:0 oraz SP3 Bełchatów 4:1.  W finale chłopcy z Jedynki po zaciętej walce ulegli SP14 Pabianice 1:0. 
     Reprezentacja SP1 grała w składzie:
 1. Kacper Marańda 
 2. Patryk Kucharski 
 3. Norbert Stempniak 
 4. Michał Budzyński 
 5. Dawid Białas 
 6. Mikołaj Gancarz 
 7. Kuba Tomasik 
 8. Kamil Cieślikiewicz
 9. Bartek Wędzikowski 
10.Adrian Dróżdż 
11.Krystian Wjata
12.Damian Sijer
     Opiekunami byli:
   Sławomir Wiktorowicz 
   Andrzej Domagała
 
 Pozdrawiam,
godo2.png