Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 

Niedziela Palmowa w kalendarzu liturgicznym rozpoczyna obchody i obrzędy Świąt Wielkanocnych – Wielki Tydzień. Zgodnie z tradycją chrześcijańską p. Dominik Bolek , zorganizował konkurs na „Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną” dla klas VI. Celem konkursu było popularyzowanie oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych. Komisja konkursowa w składzie. p. Mariola Sikorska i p. Dominik Bolek 23.03.2018 dokonała oceny zgłoszonych palm. Palmy były oceniane pod kątem staranności i włożonej pracy . Rozstrzygnięcie było bardzo trudne, wszystkie przyniesione palmy były wykonane bardzo precyzyjne, posiadały dużą ilość elementów i dekoracji.

Po dokładnym obejrzeniu palm oraz dokonaniu analizy ocena przedstawia się następująco:

 

  1. miejsc Maja Świderska VI B
  2. miejsce Julia Wujek VI B
  3. miejsce Agata Kosierkiewicz VI A
  4. wyróżnienie Michał Szczepańczyk VI B
  5. wyróżnienie Alicja Kocecka VI A

Uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i drobnym upominkiem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy już za rok, do kolejnej edycji.

 

godo2.png