Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

 

 10 stycznia 2018 roku, w klasie VI A odbyły się nietypowe zajęcia przyrody. Nastąpiło na nich bowiem podsumowanie i zakończenie szkolnego konkursu przyrodniczo – plastycznego „W opoczyńskim lesie”. Pan Arkadiusz Felis, dyrektor naszego zespołu szkół oraz Pan Mateusz Sarleja pracownik Nadleśnictwa Opoczno wręczyli autorom najlepszych prac dyplomy i nagrody ufundowane przez Nadleśnictwo Opoczno.

Nagrody otrzymali: za I miejsce: Maja Gruszczyńska z klasy VI A i Hanna Niewadzi z klasy IV C, za II miejsce: Michał Szczepańczyk z klasy VI B, Maja Świderska z klasy VI B i Milosz Cieślikiewicz z klasy IV C, za III miejsce: Natalia Kucharska z klasy IV C, za wyróżnienie: Olivier Pejski z klasy IV C i Patrycja Ksyta z klasy VI A. W czasie wręczania nagród w postaci prezentacji PowerPoint przedstawiono nagrodzone prace. Wszystkie  prace konkursowe znalazły się na wystawie. Pan Mateusz Sarleja pogratulował uczestnikom konkursu ciekawych pomysłów oraz umiejętności planowania i przeprowadzania obserwacji przyrodniczych. Zajęcia przeprowadzone przez Panią Marzannę Mastalerz zakończyły się zwiedzaniem wystawy z pracami uczestników konkursu.

       Dla  autorów wszystkich prac też przygotowano pamiątkowe upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Opoczno.

Uczniowie klasy VI A i Marzanna Mastalerz

godo2.png