Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Grudzień, to czas przedświątecznych przygotowań. Również w naszej szkole uczniowie klas  czwartych podjęli trud przygotowania szopek betlejemskich. Konkurs rozstrzygnięto 21 grudnia  2017 roku tak, aby uczniowie mogli zabrać swe prace na święta do domu.

Komisja konkursowa stanęła przed trudnym zadaniem i przyznała

pierwsze miejsca dla:

Nikoli Kaśkiewicz kl. IV c,

Martyny Pabianek kl. IV f,

Wikorii Zalegi IV f,

Rafała Białasa IV d,

drugie miejsca dla:

 

Alicji Sobierskiej kl. IV f,

Bartosza Molosy kl. IV a,

Sylwii Witek kl. IV d,

trzecie miejca dla:

Aleksandry Krzysztofik kl. IV c,

Maksymiliana Dobrowolskiego kl. IV c,

Mai Dziubelskiej kl. IV b.

Oraz wyróżnienia dla: Michała Tomczyka kl. IV a Amelii Pietrzyk kl IV b Mai Nowackiej kl. IV b Martyny Drabik kl. IV c Aleksandry Kowalczyk kl. IV c Zosi Koneckiej kl. IV C Igi Turobuś kl. IV d Jakuba Orłowskiego IV b.

Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy i drobne upomonki.

 

Konkurs przygotował p. Dominik Bolek

wraz z  ks. Piotrem Giemzom s. Barbarą Łukawską i p. Ewą Poprzeczą.

godo2.png