Szkoła Podstawowa nr 1

im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

Każdego roku, pod koniec listopada, odbywają się w naszej szkole zabawy andrzejkowe. W tym roku zabawy miały niecodzienny przebieg-po raz pierwszy od wielu lat klasy 5, 6, 7 bawiły się razem, natomiast klasy 4 dołączyły do klas młodszych i bawiły się dzień później niż starsze roczniki.

 

 Zabawy różniły się między sobą nie tylko rodzajem muzyki, przy której się bawiono, ale też samym ich przebiegiem. Starsza młodzież w chwilach wolnych od tańca miała możliwość „poznania swojej przyszłości”. Uczniowie z zarządu SU przygotowali szereg wróżb andrzejkowych, które stanowiły wspaniały element zabawy. Dzieci z klas młodszych bawiły się z wodzirejem.

Zarówno młodzież starsza jak i ta młodsza bawiła się świetnie i zapewne z utęsknieniem będzie wyczekiwać kolejnego balu.

Opiekunka SU-Alina Kaźmierczyk

godo2.png